50 de echipaje inscrise la Autoworld Transilvania Rally powered by Lubexpert

Vineri 7 Iunie ora 24:00 s-a incheiat perioada de inscriere pentru sportivii care vor lua parte la Autoworld Transilvania Rally powered by Lubexpert.
Aveti mai jos lista completa cu echipajele care s-au inscris pana vineri.

NR CRITERIU
NR CONCURS
PILOT
COPILOT
AUTOMOBIL
GR/CI
CLUB SPORTIV
1
1
DELECOUR FRANCOIS SAVIGNONI DOMINIQUE PEUGEOT 207 S2000
2
RIVAL RACING
2
2
PORCISTEANU VALENTIN DOBRE DAN MITSUBISHI
2
VALLINO RALLY TEAM/ RALLY DJV
3
3
GIRTOFAN DAN BERGHEA ADRIAN SKODA FABIA S2000
N2
CS PRORALLY TEAM
4
5
SZABO GERGO BORBELY KAROLY MITSUBISHI EVO X
2
PRODRIVE BARLAD
5
6
MARISCA BOGDAN ITU SEBASTIAN MITSUBISHI EVO9
3
BMP MOTORSPORT
6
9
FILIP ALEXANDRU IANCU BOGDAN RENAULT CLIO R3 MAXI EVO
5
AUTOSPORT FAIR PLAY/ A.C.S PERFORMANCE
7
10
COSMA VLAD ITU SERGIU DACIA LOGAN
9
MOTORHOME NRT
8
12
TOMITA RARES CSEGY LEVENTE MITSUBISHI EVO 9
3
ACS SERA/ PERFORMANCE SIBIU
9
13
GRIGORESCU GEORGE MARZA TUDOR SUBARU IMPREZA N14
3
RIVAL RACING
10
16
BARBU BOGDAN VRAJA DORU RENAULT CLIO R3 MAXI
5
RIVAL RACING
11
17
BADIU RAUL HULEA RAZVAN DACIA LOGAN
9
ACS RIVAL RACING/ ACS PERFORMANCE
12
18
BARBU SEBASTIAN BALTADOR HORATIU RENAULT
5
ACS PERFORMANCE
13
21
TINCESCU FLORIN NICOLAESCU IULIAN DACIA LOGAN
9
 
14
22
SAVU HORATIU GIUSCA ALEXANDRU MITSUBISHI LANCER EVO 9
3
SAVU RACING
15
25
ARHIRE MADALIN RADU POP ALINA BIANCA DACIA LOGAN
9
COLINA MOTORSPORT/DENNY UNGUR RACING
16
26
TIRNOVEAN OCTAVIAN POPIDAN ALEX DACIA LOGAN
9
PRO DRIVE SIBIU/PERFORMANCE
17
29
JUHOS ZOLTAN BAKO LORAND MITSUBISHI EVO X
3
DANNY UNGUR RACING
18
30
RASPOPA ADRIAN DIACU COSMIN CITROEN
5
RALLY SPIRIT
19
31
GRIGORE ADRIAN PAUNESCU MARIUS HONDA CIVIC
9
RALLY DJV
20
33
TEMPESTINI MARCO BAGGIO LUCIO SKODA S2000
2
MOTORHOME NRT
21
34
ARGESANU DRAGOS COLCERIU SORIN SUBARU IMPREZA
3
 
22
35
GIOARSA SEBASTIAN MAGDAS RALUCA SUZUKI SWIFT SPORT
9
DANNY UNGUR RACING
23
37
STOICA VLAD LAZAR GABRIEL CITROEN DS3 R3T
5
COLINA MOTORSPORT/ FIRST MOTORSPORT
24
41
VRABIE BOGDAN   DACIA LOGAN
9
PRODRIVE
25
42
CASIAN BOGDAN BANCA MARC SUBARU N12
3
MOTORHOME NRT
26
43
MIHALACHE MANUEL ROTARU EUGEN MITSUBISHI EVO 9
3
 
27
44
TOADER CRISTIAN BADEA GHEORGHE SEAT IBIZA CUPRA TDI
5
ACS PERFORMANCE
28
45
ENACHE CRISTIAN GHEORGHE DUMITRU RENAULT CLIO
5
RALLY DJV/ RALLY DREAM TEAM
29
54
SAMOILA BOGDAN MITRASCA ANDREI DACIA LOGAN
9
RALLY SPIRIT
30
55
DRAGAN ADRIAN BRADATEANU VALENTIN SUBARU IMPREZA WRX STI N15
3
GONETA
31
56
CASCAVAL ANDREI MINEA BOGDAN SUBARU IMPREZA N12
3
AUTOBLIC
32
61
BOTKA DAVID MIHALIK PETER MITSUBISHI LANCER EVO IX R4
2
AUTOBLIC
33
63
GROZA ELISEI BASCA MIHAI MITSUBISHI LANCER EVO 9
3
CS DANNY UNGUR/ SONIC MOTORSPORT
34
65
KELEMEN PETER MAIOR ROBERT  
9
AUTO CRONO
35
66
MIHUT IOAN-DORU CAMPEAN THOMAS DACIA LOGAN
9
DANNY UNGUR RACING
36
77
UNGUR DANIEL AVRAM ANTON MITSUBISHI EVO6
11
DANNY UNGUR RACING
37
88
VULCU MUGUREL NICOLAE TOMA BEATRICE SUZUKI SWIFT
9
AUTOBLIC
38
90
BAKO LASZLO TOTH SZABOLCS CITROEN C2R2MAX
6
MAXX RACING
39
94
TEMPESTINI SIMONE PULPEA DORIN SUBARU R4
2
MOTORHOME NRT
40
99
KELETI EDWIN CSOMORTANI BOTOND MITSUBISHI LANCER EVO X
3
COLINA MOTORSPORT
41
111
BALDESCU VICTOR SOLOMON CIPRIAN MITSUBISHI
11
AUTOSOLUTION
42
301
BANCIU DORIN   TOYOTA CELICA
11
BROTHER MOTORSPORT
43
321
CRISAN FLORIN ONOFREI MIRCEA SUBARU IMPREZA
11
SAVU RACING
44
403
MICULICI VLAD DUMA DAN CITROEN SAXO
9
SAVU RACING
45
409
MARIN NICUSOR ORHA MARIAN CRISTIAN DACIA LOGAN
9
RIVAL RACING
46
411
COZMA BOGDAN HATIGAN DANUT RENAULT CLIO RS
11
CB RALLY VEST/ BIG RACING
47
419
COSTEA DORIN HANEA AURELIAN HONDA CIVIC
5
DANNY UNGUR RACING
48
999
KOHAZI KAROLY SOOS ISTVAN BMW M3
11
MAXX RACING
49
999
SIPOS ZOLTAN DEZSO ORSOLYA BMW M3
11
MAXX RACING
50
999
TEMESVARI LASZLO HARGAS ANDRAS BMW M3
11
MAXX RACING